Panel (wieszak) Memphis PAN/12/8

Panel (wieszak) Memphis PAN/12/8

M252-PAN/12/8-GF/DASN-KPL01
Cena: 419,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer.80 cm / wys.118 cm/ gł. 30 cm

  • Nie każdy przedpokój jest na tyle przestronny, by pomieścił zamykaną szafę. A nawet mimo niej przyda się we wnętrzu wieszak na wierzchnie okrycia gości lub ubrania, które wygodniej mieć pod ręką. Panel Memphis ma dodatkowo tę zaletę, że jest dekoracyjny, więc przedpokój zyska na estetyce, zachęcając do wejścia w głąb mieszkania.

    Panel do przedpokoju o wymiarach 80 × 118 cm wyposażony jest w haczyki i drążek na wieszaki, dzięki czemu pomieści sporo elementów garderoby. Zwróć uwagę, że haczyki znajdują się na różnej wysokości, co sprawia, że również młodsi domownicy będą mogli samodzielnie odwieszać swoje kurteczki. Skorzystaj też z praktycznej półki na różne dodatki, na przykład czapki z daszkiem czy kapelusze. Duży panel tylny zabezpieczy ścianę przed zabrudzeniami, zwłaszcza gdy za oknem deszcz lub śnieg i ubrania mogą być mokre.

    Uroku dodaje wieszakowi do przedpokoju modne połączenie kolorystyczne. Dużą powierzchnię w ciepłym wybarwieniu drewna dąb artisan przełamują (i dodają nowoczesnego sznytu) elementy grafitowe. Widoczne usłojenie dodaje całości niepowtarzalnego charakteru.

    Wieszak świetnie uzupełni szafkę na buty z kolekcji Memphis, tworząc kompaktową i spójną zabudowę przedpokoju.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany.

Dane produktu

Szerokość [cm]:
80
Wysokość:
118
M252-PAN/12/8-GF/DASN-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło