Przedpokoje

Przedpokoje to pomieszczenia, których umeblowanie wielu osobom sprawia niemały problem np. z powodu ich niewielkich wymiarów czy wysokich wymagań względem funkcjonalności przestrzeni. Dlatego oferujemy gotowe zestawy mebli do przedpokoju, dzięki którym nie będziesz musiał głowić się nad aranżacją tego niewdzięcznego pomieszczenia. Znajdziesz u nas propozycje odpowiadające zarówno potrzebom osób, które zmagają się z sienią o małych wymiarach, jak i tych, którzy mogą pochwalić się przestronnym holem. Przykładowy komplet mebli do przedpokoju może obejmować:

    • moduł z lustrem, wieszakami i górną półką,

    • pojemną szafę lub dwie komody,

    • szafkę na buty z siedziskiem,

    • regał – zamknięty lub otwarty.

Tak dobrany zestaw mebli do przedpokoju z łatwością pomieści rzeczy wszystkich domowników. W regałach, szafach i komodach umieścisz kurtki, płaszcze, czapki, szalki, rękawiczki, a także obuwie i środki do jego pielęgnacji. Zestawy dostępne są w różnych konfiguracjach i wersjach kolorystycznych.

Meble do przedpokoju z siedziskiem

Niektóre niskie komody oraz szafki na buty, które wchodzą w skład naszych zestawów do przedpokoju, są wyposażone w siedzisko. Na blat tych mebli w sposób fabryczny nałożono tapicerowaną, miękką nakładkę. Służy ona przede wszystkim do wygodnego zakładania obuwia przed wyjściem z domu i komfortowego ściągania go po powrocie. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzisz miejsce w przedpokoju, które nierzadko jest na wagę złota, ponieważ dodatkowe krzesło czy fotel staną się zupełnie zbędne.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło