Pokój niemowlęcy

Obecnie oferujemy dwie kolekcje pięknych, drewnianych mebli do pokoju niemowlęcego: Luca Baby i Timon. Możesz zakupić je osobno lub w zestawie, by umeblować pokoik Twojego maleństwa. Obie kolekcje dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białym (modrzew sibiu jasny) i w odcieniu naturalnego drewna (buk iconic), dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby meble z różnych zestawów komponować ze sobą, by osiągnąć upragniony efekt estetyczny i funkcjonalny.

Co obejmuje zestaw mebli do pokoju niemowlęcego?

Zestaw mebli do pokoju niemowlęcego Luca Baby obejmuje przestronne szafy i regały o różnych wymiarach, a ponadto:

    • łóżeczko dziecięce ze szczebelkami,

    • komodę na dziecięce ubranka, akcesoria i pieluszki,

    • zawieszane, otwarte półki,

    • solidną komodę z przewijakiem.

W skład kolekcji Timon wchodzi mniej mebli, ale wyróżniają się one m.in. zaokrąglonymi krawędziami, które zapewnią bezpieczeństwo Twojemu maluszkowi, a także ozdobnymi frontami. Łóżeczko dziecięce Timon wzbogacono dekorem w koniki. W przypadku obu zestawów łóżeczka niemowlęce wyposażone zostały w możliwość wyjęcia dwóch szczebelków. Dzięki temu Twój maluszek, gdy trochę podrośnie, będzie mógł swobodne poruszać się po domu. Konstrukcje łóżeczek spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa.

Dodatki do drewnianych mebli dla niemowląt

Do zestawów drewnianych mebli do pokoju niemowlęcego można dokupić m.in. dodatkowe półki do użytku wewnątrz szaf, a także wysokiej jakości materace o wymiarach 70x140. Mają one atestowany wkład wykonany z pianki poliuretanowej i zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce. Oferowany przez nas materac Dobranocka posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło