Regały

Regały to meble o uniwersalnym zastosowaniu – sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i mogą służyć do przechowywania dowolnego rodzaju przedmiotów, np. książek, pamiątek, kolekcji, dokumentów, kosmetyków czy ubrań i innych rzeczy osobistych. Możesz znaleźć w naszej ofercie zarówno wąskie regały-słupki, jak i przestronne, solidne regały o szerokości wynoszącej ponad metr. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty m.in.:

    • regały książkowe, składające się z otwartych półek,

    • regały z zamykanymi szafeczkami,

    • regały z różnym układem oraz liczbą półek, szafek i szuflad, 

    • regały bez tylnej ściany,

    • regały bez ścianek, 

    • regały wyposażone w oświetlenie LED.

Ze względu na uniwersalność tego typu mebla, nasz asortyment obejmuje projekty wykonane zgodnie z duchem wielu różnych stylów aranżacyjnych. Zatem zakupisz u nas np. regały do salonu zaaranżowanego w stylu skandynawskim, ale także do klasycznej sypialni czy nowoczesnego biura, bądź mieszkania w stylu industrialnym. Zapewniamy nawet awangardowe regały-słupki do pokoju młodzieżowego. 

Regały książkowe

Jeśli poszukujesz rozwiązań odbiegających od standardów, sprawdź nasze regały książkowe z asymetrycznie rozmieszczonymi szafkami czy robiący niesamowite wrażenie regał Namek, którego konstrukcja przypomina zygzak o kątach prostych. Zaciekawić Cię mogą również nasze propozycje mebli z bezuchwytowymi frontami oraz regały-drabinki i regały schodkowe.

Proponujemy nowoczesne regały książkowe, które sprawdzą się nie tylko w salonie, ale również sypialni, gabinecie, czy pokoju młodzieżowym. Ich głównym zastosowaniem jest wyeksponowanie posiadanych książek, jednak spełniają także walory dekoracyjne. Regały w kolorze drewna, bieli i szarości będą doskonałym uzupełnieniem wnętrza utrzymanym w stylu minimalistycznym, industrialnym, skandynawskim, czy boho. Regały z naszej oferty dobrze współgrają z elementami wykonanymi ze szkła oraz metalu. Z dostępnego asortymentu będą zadowoleni także miłośnicy klasyki i elegancji. Znajdziesz u nas wiele propozycji i z łatwością dopasujesz je do wystroju wnętrza.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą regałów książkowych.

Regał słupek do pokoju

Nie brakuje u nas klasycznych regałów słupków do pokoju dziennego i dziecięcego. Proponujemy różne modele różniące się kolorem, rozmiarem oraz formą. Klienci mogą znaleźć u nas regały z otwartymi półkami pozwalającymi na wyeksponowanie przedmiotów, a także regały z zamkniętymi szafkami, w których można schować m.in. dokumenty, czy kable. Regały można z łatwością dopasować np. do drewnianych biurek do pokoju młodzieżowego dostępnych w naszym asortymencie.

Regały typu słupek dostępne są w wersji matowej oraz z połyskiem. Jesteśmy przekonani, że bogata oferta spełni oczekiwania wszystkich klientów poszukujących ciekawych elementów wyposażenia.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz do odwiedzenia salonów meblowych w Kępnie i Kluczborku. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło