Regały

Regały to meble o uniwersalnym zastosowaniu – sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i mogą służyć do przechowywania dowolnego rodzaju przedmiotów, np. książek, pamiątek, kolekcji, dokumentów, kosmetyków czy ubrań i innych rzeczy osobistych. Możesz znaleźć w naszej ofercie zarówno wąskie regały-słupki, jak i przestronne, solidne regały o szerokości wynoszącej ponad metr. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty m.in.:

    • regały książkowe, składające się z otwartych półek,

    • regały z zamykanymi szafeczkami,

    • regały z różnym układem oraz liczbą półek, szafek i szuflad, 

    • regały bez tylnej ściany,

    • regały bez ścianek, 

    • regały wyposażone w oświetlenie LED.

Ze względu na uniwersalność tego typu mebla, nasz asortyment obejmuje projekty wykonane zgodnie z duchem wielu różnych stylów aranżacyjnych. Zatem zakupisz u nas np. regały do salonu zaaranżowanego w stylu skandynawskim, ale także do klasycznej sypialni czy nowoczesnego biura, bądź mieszkania w stylu industrialnym. Zapewniamy nawet awangardowe regały-słupki do pokoju młodzieżowego. 

Nietypowe regały dla indywidualistów

Jeśli poszukujesz rozwiązań odbiegających od standardów, sprawdź nasze regały książkowe z asymetrycznie rozmieszczonymi szafkami czy robiący niesamowite wrażenie regał Namek, którego konstrukcja przypomina zygzak o kątach prostych. Zaciekawić Cię mogą również nasze propozycje mebli z bezuchwytowymi frontami oraz regały-drabinki i regały schodkowe.

Istnieje 161 produktów.

Wyświetlanie 1 - 15 z 161 elementów

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło