Kanapy i sofy

Kanapa, sofa lub wersalka to standardowy element wystroju każdego salonu. Jej wybór jest ważny, ponieważ będzie ona stanowiła miejsce domowej rekreacji, spotkań towarzyskich i odpoczynku w ciągu dnia. Z pewnością uda Ci się znaleźć u nas kanapę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom i możliwościom, ponieważ oferta sklepu obejmuje wszystkie rodzaje kilkuosobowych mebli do siedzenia, w tym również narożniki. W katalogu znajdziesz zarówno stylowe sofy o szerokości wynoszącej niewiele ponad metr, jak i przestronne, wygodne kanapy do salonu o długości prawie 2,5 metra. 

Rozkładane sofy do spania

Wiele z oferowanych sof i kanap jest wyposażonych w funkcję spania. Mają one zazwyczaj taśmę ułatwiającą składanie lub automat wspomagający rozkładanie oparcia. Dla jeszcze większego komfortu naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty kanapy mające mechanizm oparcia WallFree, dzięki któremu mebel nie wymaga odsuwania od ściany przy rozkładaniu. Co więcej, zwracamy szczególną uwagę na to, aby powierzchnia do spania w oferowanych sofach była równa i wygodna, dlatego możesz wybierać spośród wielu mebli wypełnionych sprężyną falistą i sprężyną bonell.

Fotele

W katalogu możesz też zapoznać się z oferowanymi przez nas fotelami, pufami, pikowanymi ławeczkami i innymi jednoosobowymi meblami do siedzenia, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, np. jako element wystroju pokoju dziennego. Jeśli szukasz eleganckiego fotela do biura czy innego siedziska, w tym do pokoju dziecka, przedpokoju czy sypialni, to również będziesz zadowolony z naszego szerokiego wyboru.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło