Szuflada do łóżka Weston SZU-SOSTC

Szuflada do łóżka Weston SZU-SOSTC

S483-SZU-SOSTC/MTA-KPL01
Cena: 364,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer.198,5 cm/ wys.26 cm/ gł.79,5 cm

 • Szuflada do łóżka Weston

  Pokój Twojego dziecka jest raczej niewielki? A może dzieli go z rodzeństwem? W takich sytuacjach liczy się każdy metr i funkcjonalne rozwiązania. Jednym z nich jest szuflada do łóżka Weston, która zwiększy możliwość przechowywania.

  Jeżeli w szafie brakuje miejsca na pościel lub cały regał jest zapełniony planszówkami, a nowe bluzy i swetry przerzucasz z kąta w kąt, to najwyższy czas znaleźć dla nich miejsce. Praktyczna szuflada młodzieżowa to miejsce na skarby Twojego dziecka. Pościel, ubrania, zabawki, planszówki lub komplety poszewek – szeroka szuflada jest dobra na wszystko.

  Szuflada zachwyca frontem w kolorze sosna old style oraz korpusem w ciemnym odcieniu matera. Te elementy doskonale oddają styl loftowi i dopełniają łóżko z kolekcji Weston.

  Szuflada o wymiarach 198,5 x 79,5 x 26 cm idealnie wsuwa się pod łózko jednoosobowe. Przedłużony front (blenda) maskuje przerwę pod meblem, dzięki czemu zatrzyma gromadzenie się kurzu pod łóżkiem.

  Szuflada do łóżka Weston została stworzona z myślą o dopełnieniu funkcjonalności łóżka. To w niej możesz przechowywać pościel, ubrania lub zabawki.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany w naszym magazynie.

S483-SZU-SOSTC/MTA-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło