Regał Space Office REG2D/200

Regał Space Office REG2D/200

S479-REG2D/200-DASN-KPL01
Cena: 633,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer.80 cm/ wys.202,5 cm/ gł.37 cm

  • Regał z możliwością konfiguracji frontu

    Praktyczny regał do biura, który może wyglądać tak, jak tylko chcesz. Ma on pięć półek – dwie z nich osłaniają podwójne drzwiczki. Ale dzięki możliwości konfiguracji frontu mogą one znajdować się w dolnej lub górnej części mebla. Dzięki temu samodzielnie decydujesz o ich ulokowaniu. Całość wykonana została w stylu nowoczesnym, ale prostota designu sprawia, że regał sprawdzi się w niemal każdej aranżacji.

    Materiał wykonania regału to płyta laminowana. Jest ona odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, co obiecuje długoletnie użytkowanie bez żadnych widocznych śladów. Komfort użytkowania zwiększają zastosowane w drzwiczkach zawiasy z cichym domykiem. Pojemne półki umożliwiają przechowywanie wielu akt, książek, a także innych przedmiotów.

    Regał ma kolor ciemnego drewna, a drzwiczki kontrastowo jasne drewno. Całość wygląda niezwykle estetycznie. Wymiary regału wynoszą 80 × 37 × 202,5 cm. Doskonale wpasuje się w pomieszczenie z innymi meblami biurowymi oraz meblami wykonanymi z drewna.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany w naszym magazynie.

Dane produktu

Szerokość [cm]:
80
Wysokość:
203
Głębokość:
37
S383-RTV2S-DWO/BIP

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło