Półka z lustrem Hesen P/2/18

Półka z lustrem Hesen P/2/18

Półki
S515-P/2/18_I-GF/DASN-KPL01

szer. 175 cm / wys. 25 cm / gł. 24 cm

209,00 zł
Brutto
Kolor

Półka Hesen z lustrem – modny i praktyczny dodatek do wnętrz

W kolekcji Hesen akcent położono na minimalistyczny design, dzięki czemu meble uświetnią wnętrza zaaranżowane w różnych stylach. Uniwersalne kolory i nienarzucająca się forma to ich wielka zaleta. Charakter kolekcji pozwala na dowolne modyfikacje wystroju za pomocą dekoracji i tekstylnych dodatków, a nawet kolorów ścian czy tapicerek.

Półka Hesen z lustrem przyda się w przestronnym salonie, pokoju dziennym połączonym z jadalnią lub w długim korytarzu. Lustrzane wykończenie pełni funkcję dekoracyjną, dodatkowo optycznie powiększając wnętrze, w którym się znajduje.

Półka wisząca o wymiarach 175 × 25 cm pozwoli Ci wykorzystać miejsce nad telewizorem i ścianę w przedpokoju. Zagospodaruj ją według własnego pomysłu. Możesz też zestawić ją z półkami bez lustra z tej samej kolekcji.

Prezentowana półka ścienna to połączenie lustrzanej powierzchni i podstawy w naturalnym wybarwieniu dąb artisan. Druga wersja kolorystyczna zachwyca jasnym wybarwieniem modrzew sibiu jasny .

Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji pokoju dziennego. Poznaj inne meble z kolekcji Hesen.

S515-P/2/18_I-GF/DASN-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
175
Wysokość:
4
Głębokość:
25

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło