Witryna Fun Plus REG1W/20/6

Witryna Fun Plus REG1W/20/6

S246-REG1W/20/6-BI/DWO-KPL01
Cena: 939,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer. 65 cm / wys.205 cm/ gł.37 cm

  • Wysoka witryna w pokoju dziennym zawsze wprowadza do niego elegancję, a zarazem indywidualny charakter. Z pewnością masz w domu przedmioty, które mają dla Ciebie wartość sentymentalną lub są po prostu piękne. Niech cieszą oko na co dzień! Witryna Fun Plus będzie dla nich odpowiednim meblem. Dowiedz się, dlaczego!

    Witryna o wymiarach 65 × 205 cm nie zajmuje dużo miejsca na podłodze, ale dobrze wykorzystuje wysokość wnętrza. W środku masz do dyspozycji aż 6 półek, część za pełnym frontem. To odpowiednia przestrzeń na tekstylia, które przydają się w salonie czy jadalni – obrusy, bieżniki, podkładki pod talerze. Z kolei za frontami typu witryna umieść rzeczy, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie. Wyjątkowej aury doda dekoracjom energooszczędne oświetlenie LED. Ciepłe światło rozjaśni całe wnętrze i doda mu kojącego klimatu.

    Korzystanie z witryny jest komfortowe dzięki systemowi cichego domyku oraz minimalistycznemu uchwytowi w kolorze nikiel mat.

    Podświetlana witryna Fun Plus to prosty, a jednocześnie nietuzinkowy design. Front z płyty MDF w kolorze biały mat uzupełniają ozdobne wstawki w wybarwieniu dąb rdzeń. Ten przyrodniczy detal spodoba się nie tylko zwolennikom natury we wnętrzach, świetnie ociepli też stonowaną aranżację w stylu skandynawskim lub nowoczesnym.

    Zobacz też inne elementy z kolekcji Fun Plus – być może znajdziesz wśród nich rozwiązania idealne do Twojego salonu.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany.

Dane produktu

Szerokość [cm]:
65
Wysokość:
205
Głębokość:
37
S383-RTV2S-DWO/BIP

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło