Regał Space Office REG2D2W2S/200

Regał Space Office REG2D2W2S/200

Witryny i regały
S479-REG2D2W2S/200-DASN/CAM-KPL01
szer.80 cm/ wys.202,5 cm/ gł.37,5 cm

1 229,00 zł
Brutto
Kolor
  • Regał Space Office - możliwość konfiguracji frontów

    Regał Space Office to ciekawa propozycja regału biurowego, który sam zaprojektujesz! Mebel posiada możliwość dowolnej konfiguracji frontów, dzięki czemu sam zadecydujesz, gdzie lepiej sprawdzą się klasyczne fronty, a gdzie drzwi wykonane ze szkła.

    Regał posiada dwie płaskie szuflady, w których wygodnie ułożysz dokumenty i drobne akcesoria biurowe. Zamykana szafka z drzwiami z laminatu to dobre miejsce na zapas papieru i inne przedmioty, których nie chcesz mieć na widoku. Przeszklona szafka zapewni Ci szybki wgląd w jej zawartość.

    Regał Space Office został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu estetycznie się prezentuje i jest odporny na eksploatację. Korpus i fronty szuflad oraz szafki zostały wykonane z laminatu odpornego na zarysowania, podczas gdy szklane drzwi ze szkła hartowanego w aluminiowej ramce.

    Kolor dąb artisan posiada naturalną fakturę i neutralną barwę. Regał dobrze prezentować się będzie w nowoczesnej przestrzeni biurowej w stylu industrialnym lub skandynawskim.

S479-REG2D2W2S/200-DASN/CAM-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
80
Wysokość:
203
Głębokość:
38

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło