Szafka rtv Assen RTV1S/4/10

Szafka rtv Assen RTV1S/4/10

Szafki RTV
S513-RTV1S/4/10_S-BI/BIP-KPL01

szer. 100 cm / wys. 37 cm / gł. 50 cm

339,00 zł
Brutto
Kolor

Szafka RTV Assen – witryna pod telewizorem

Salon to miejsce spotkań z rodziną, przyjaciółmi, samotnego wypoczynku przed telewizorem i celebracji rodzinnych uroczystości. Dlatego warto postawić w nim na połączenie stylu i funkcjonalności. Nowoczesna kolekcja Assen zachwyci prostotą brył, błyszczącymi frontami oraz kontrastującym wybarwieniem bieli i czerni tworząc elegancką zabudowę salonu.

Jest jeden element wystroju salonu, który powtarza się niemal w każdym domu. To telewizor. Warto zadbać o jego szczególną oprawę w postaci szafki RTV Assen. Sprzęt elektroniczny możesz zawiesić nad nią lub postawić na jej blacie – wybór należy do Ciebie. Do dyspozycji masz także półki ukryte za szklanym frontem oraz praktyczną szufladę, idealną na joysticki, pilot, kable do ładowarek i inne przedmioty.

Korpus w kolorze biały połysk połączono z frontem w kolorze biały wysoki połysk. Na uwagę zasługuje czarna listwa umieszczona dookoła  szklanego frontu (szkło hartowane).

Wygodny dostęp do zawartości mebla zapewniają czarne uchwyty i prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem.

Szafka pod telewizor Assen znakomicie wygląda w towarzystwie innych elementów nowoczesnej linii Assen. Do stworzenia spójnej i praktycznej zabudowy wykorzystaj witryny, szafkę RTV, regały i wiszącą półkę.

S513-RTV1S/4/10_S-BI/BIP-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
100
Wysokość:
37
Głębokość:
50

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło