Stół Hesen STO/7/16

Stół Hesen STO/7/16

Stoły
S515-STO/7/16-GF/DASN-KPL01

szer. 90 cm / wys. 76 cm / dł. 160-200 cm

859,00 zł
Brutto
Kolor

Stół Hesen – serce Twojej jadalni

Kolekcja Hesen to propozycja aranżacji w stylu skandynawskim. Delikatna kolorystyka brył, minimalistyczne uchwyty - wszystko to odmieni wystrój każdego pomieszczenia.

- Jadalnia to serce domu. Stylowy stół z kolekcji Hesen sprawi, że to wnętrze będzie w stanie pomieścić wszystkich Twoich gości.

- Powierzchnię blatu możesz zwiększyć do 200 cm. W ten sposób zyskasz więcej miejsca do usadzenia gości i serwowania ulubionych potraw. Dodatkowy element umożliwiający rozkładanie stołu ukryty jest pod jego blatem – jak cichy stróż zawsze znajdzie się pod ręką, kiedy zaczniesz go potrzebować.

- Z myślą o intensywnym użytkowaniu blat mebla został pokryty laminatem, który wzmacnia jego odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

- Z pozoru surowa biel stelaża została zestawiona z głęboką barwą blatu w kolorze sosna larico. Jej wizerunek zdecydowanie ociepla delikatny rysunek usłojenia drewna.

- Wokół stołu ustaw stylowe krzesła i stwórz perfekcyjne miejsce do spotkań z najbliższymi.

Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji pokoju dziennego i innych pomieszczeń. Poznaj więcej modułów z kolekcji Hesen.

S515-STO/7/16-GF/DASN-KPL01

Dane produktu

Długość:
160-200
Szerokość [cm]:
90
Wysokość:
76

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło