Szafa Wesker SZF2D2S

Szafa Wesker SZF2D2S

Home
S464-SZF2D2S-DANA/BIP/ZO-KPL01

wys. 199.5 cm / szer. 90 cm / gł. 56.5 cm

1 079,00 zł
Brutto
Kolor

Szafa Wesker – pomoże w przechowywaniu odzieży

Masz pomysł na aranżację pokoju swojego dziecka? Na pewno nie może w nim zabraknąć kolorów, najlepiej w postaci zasłon, poduszek i dywanu. Meble warto wybrać uniwersalne, stonowane, bowiem tworzą bazę dla zabawy wzorami i fakturą dodatków. Kolekcja mebli młodzieżowych Wesker zachwyca geometrią form.

Szafa Wesker to mebel nie tylko dla tych, którzy lubią się stroić, ale dla każdego lokatora pokoju młodzieżowego. Do dyspozycji pozostaje przestrzeń z drążkiem i górną półką oraz przestrzeń z półkami. Drobiazgi, bieliznę lub wakacyjne dodatki można przechowywać w 2 kompaktowych szufladach.

Szafa łączy korpus w kolorze dąb polski z frontami w kolorze biały lustrzany połysk i żółty. Dodatkowymi akcentami są owalne uchwyty: żółty na białych frontach i granatowy na żółtych.

Zawiasy i prowadnice wyposażono w akcesoria z cichym domykiem, dzięki czemu fronty łączą się z korpusem niemal bezszelestnie.

Czego potrzebujesz do zabudowy pokoju nastolatka? Szafa Wesker jest punktem wyjścia do zabawy w architekta wnętrz. Zestaw ją z pozostałymi elementami kolekcji i ciesz się spójną zabudową.

S464-SZF2D2S-DANA/BIP/ZO-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
90
Wysokość:
200
Głębokość:
57

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło