Witryna Assen REG1W1D/20/9

Witryna Assen REG1W1D/20/9

S513-REG1W1D/20/9-BI/BIP-KPL01
Cena: 969,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer. 90 cm / wys. 200 cm / gł. 44 cm

Witryna Assen – pojemna i efektowna

Cenisz nowoczesne wzornictwo, które zachwyca gładkimi, lakierowanymi frontami i oryginalnymi akcentami? Przedstawiamy kolekcję Assen – meble idealne do salonu, które łączą styl i funkcjonalność.. Rozbudowana kolekcja zawiera liczne witryny, komodę, szafkę RTV i szafę, co pozwoli stworzyć wymarzoną zabudowę wnętrza.

Szeroka witryna Assen to rozwiązanie dla tych, którzy mają tak dużo rzeczy do zaprezentowania, jak i schowania. Proporcjonalny podział na 2 części sprawi, że za pełnym frontem ukryjesz dokumenty i inne przedmioty, a przeszklony front pozwoli Ci eksponować pamiątki lub dekoracje.

Oświetlenie LED dostępne w opcji, pozwoli Ci odpowiednio podkreślić wszystkie pamiątki.

Fronty w kolorze biały połysk pokryto laminatem. Ramą dla nich jest biały korpus, który dopełnia całość. Przełamaniem jest oryginalna czarna listwa dookoła bezbarwnego, szklanego frontu.

Łatwiejsze korzystanie z mebla to zasługa prostych uchwytów w kolorze czarny połysk oraz  zawiasów z cichym domykiem, które niemal bezszelestnie połączą front z korpusem.

Witrynę Assen możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji Assen, tworząc w ten sposób zachwycającą, spójną zabudowę, dopasowaną do Twoich potrzeb i metrażu wnętrza.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany.

Dane produktu

Szerokość [cm]:
90
Wysokość:
200
Głębokość:
44
S513-REG1W1D/20/9-BI/BIP-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło