Regał Flames REG2S

Regał Flames REG2S

Witryny i regały
S428-REG2S-BIP-KPL01

szer. 63 / gł. 42 cm / wys. 201 cm

669,00 zł
Brutto
Kolor
 • Regał Flames – biblioteczka z funkcją przechowywania

  Urządzanie pokoju młodzieżowego to ciekawe wyzwanie! Musi się w nim znaleźć strefa nauki, rozrywki i odpoczynku, a to przy małej powierzchni bywa problematyczne. Sprawdź się tu nowoczesna kolekcja Flames, wyróżniająca się funkcjonalnością i efektownym detalem – ryflowaniami na frontach.

  Regał otwarty Flames to idealne miejsce na podręczniki, zeszyty, lektury szkolne czy domową biblioteczkę.  Na 3 praktycznych półkach możesz wyeksponować nie tylko książki, ale też zdobyte nagrody, figurki ceramiczne czy pamiątki z podroży. Drobiazgi, takie jak artykuły plastyczne czy ładowarki do telefonu możesz schować w 2 kompaktowych szufladach.

  Na uwagę zasługuje błyszczące wykończenie regału na książki. Korpus w kolorze biały połysk połączono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Ozdobną rolę pełnią ryflowania na froncie, które dodają bryle charakteru.

  Proste, metalowe uchwyty ułatwią dostęp do zawartości szuflad.  

  Wąski regał Flames możesz połączyć z pozostałymi elementami kolekcji, np. biurkiem, szafą czy komodą. Zestawiaj ze sobą poszczególne moduły i stwórz ergonomiczną przestrzeń w pokoju dla nastolatka, w salonie i sypialni.

S205-REG1W1D/19/6-BIP/WEM

Dane produktu

Szerokość [cm]:
63
Wysokość:
201
Głębokość:
42

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło