Panel (wieszak) Memphis PAN/6/20

Panel (wieszak) Memphis PAN/6/20

S545-PAN/6/20-GF/DASN-KPL01
Cena: 449,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer.197 cm / wys.58 cm/ gł. 25 cm

  • Wygodna kanapa, dobry film i chrupiące przekąski – to zawsze udany pomysł na wieczór. By wszystkim kinomanom było jeszcze przyjemniej, zadbaj o właściwą oprawę kącika telewizyjnego, montując na ścianie za ekranem podświetlany panel Memphis.

    Półka nad telewizor wzbogaci aranżację salonu i doda mu przytulności. Wyeksponujesz na niej książki i dekoracje – może klimatyczne świeczniki i rośliny w ceramicznych osłonkach? Dzięki oświetleniu LED square w standardzie ściana za telewizorem zyska niepowtarzalną oprawę. Dyskretnie sączące się trzypunktowe światło uwypukli ozdoby na półce i będzie dodatkowym, jasnym źródłem w salonie.

    Panel dekoracyjny o wymiarach 197 × 58 cm wypełni dużą powierzchnię ściany. Doda wnętrzu klimatu dzięki jasnemu wybarwieniu drewna dąb artisan o wyraźnym usłojeniu. Całość przełamuje listwa w kolorze grafitowym. Kolorystyka półki jest na tyle uniwersalna, że będzie pasować do najróżniejszych odcieni ścian. Świetnie zaprezentuje się również na tle betonu strukturalnego czy starej cegły. 

    Sprawdź też pozostałe elementy kolekcji Memphis, by stworzyć spójną zabudowę salonu i wnętrze, które zaprasza do spotkań z bliskimi albo relaksu przy filmie czy książce.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany.

Dane produktu

Szerokość [cm]:
197
Wysokość:
58
S545-PAN/6/20-GF/DASN-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło