Szafka RTV Baylar RTV2D

Szafka RTV Baylar RTV2D

Szafki RTV
S415-RTV2D-DMON-KPL01

szer. 135 cm / wys. 60 cm / gł. 42.5 cm

549,00 zł
Brutto
Kolor

Szafka rtv Baylar – 1 duetu multimedialnego

Wymarzone mieszkanie już masz, pozostało tylko jego umeblowanie? Zajmiemy się tym! W naszej ofercie znajdziesz kolekcję Baylar, z którą urządzisz salon i sypialnię w stylu solidnym. Wyróżniają ją geometryczne bryły, ponadczasowa, ciemna kolorystyka oraz pogrubiane boki korpusu i blatu przyciągają spojrzenia lokatorów i gości.

Jesteś prawdziwym kinomaniakiem? My też! Dlatego dokładamy starań, aby w naszych kolekcjach znalazła się ona – szafka RTV. Baylar wyróżnia się szerokim, pogrubianym blatem, na którym możesz ustawić telewizor lub dekoracje, jeżeli odbiornik zdecydujesz się zawiesić na ścianie.

Szafka rtv o wymiarach 135 x 60 cm posiada:

- 2 szafki na sprzęt elektroniczny, kolekcję płyt lub pady,

- 1 praktyczną półkę, którą możesz przeznaczyć na konsolę lub dekoder, a może właśnie wyeksponujesz posiadane filmy w wydaniach DVD?

Funkcjonalna, ale i stylowa szafka pod telewizor zachwyci Cię dodatkowymi listwami na bokach korpusu i blacie, które stanowią solidną oprawę dla frontów. To wszystko w wybarwieniu dąb monastery. Ozdobna, ryflowana listwa nadaje charakter całości. Podkreśli ją energooszczędne oświetlenie LED umieszczone pod listwą.

O wygodę podczas użytkowania zadbaliśmy, dodając hamulce do zawiasów, które cicho domykają fronty.

Szafka RTV Baylar prezentuje się doskonale solo, ale jeżeli chcesz stworzyć większą zabudowę, to dobierz do niej witrynę, komodę lub szafę z modnej kolekcji Baylar. W ten sposób zyskasz spójną i funkcjonalną zabudowę salonu lub sypialni.

S415-RTV2D-DMON-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
135
Wysokość:
60
Głębokość:
43

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło