Szafka nocna Lara KOM1S

Szafka nocna Lara KOM1S

Szafki nocne
S463-KOM1S-JBE-KPL01

szer. 50 cm / wys. 40,5 cm / gł. 40 cm

409,00 zł
Brutto
Kolor
  • Podstawą pokoju młodzieżowego jest stonowana, funkcjonalna zabudowa, którą można przełamać kolorowymi dodatkami. Z kolekcją Lara stworzysz nowoczesną i loftową aranżację wnętrza.

    Szafkę nocną Lara możesz postawić blisko łóżka, wówczas będzie doskonałym miejscem na budzik, lampkę nocną, leki, a także książkę, którą czytasz do poduszki. Ustawiając ją w pobliżu biurka zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywanie, a na blacie możesz wówczas postawić niewielką doniczkę, odłożyć plecak lub torebkę.

    Zachwyć się naturalnym usłojeniem, które imituje okleina w kolorze jesion Belarus. Całość przełamują czarne, oryginalne aplikacje na krawędzi blatu i cokołów oraz praktyczny uchwyt.

    Jest jeszcze coś, za co pokochasz szafkę nocną do pokoju młodzieżowego. Za to, że zamyka się niemal bezszelestnie – to zasługa prowadnic z cichym domykiem.

    Szafka nocna do pokoju młodzieżowego to nieodłączny element kąciku sypialnianego Twojego dziecka. Dobierz do niej łóżko oraz inne elementy kolekcji tak, aby stworzyć optymalną zabudowę pokoju.

S463-KOM1S-JBE-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
50
Wysokość:
40
Głębokość:
40

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło