Szafka rtv Memphis RTV2D1S/5/19

Szafka rtv Memphis RTV2D1S/5/19

Szafka
S545-RTV2D1S/5/19-GF/DASN-KPL01
szer.192 cm / wys.53 cm/ gł. 47 cm

819,00 zł
Brutto
Kolor
 • W życiu nie zawsze jest jak w bajce, ale akurat salon możesz urządzić w 100% po swojemu. By czuć się w nim po królewsku, zadbaj o odpowiednią oprawę strefy relaksu, uzupełniając ją o praktyczną szafkę pod telewizor Memphis. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, uporządkuje ona Twoje wnętrze!

  Wolisz komedie romantyczne, kino akcji czy dramaty psychologiczne? Niezależnie od gatunku żaden seans nie odbędzie się bez nowoczesnego telewizora. By sprzęt zyskał adekwatną oprawę, postaw go na szafce RTV Memphis o wymiarach 192 × 53 cm.

  W klasycznej, symetrycznej formie zawiera się mnóstwo miejsca do przechowywania. Do dyspozycji masz szeroką szufladę podzieloną na dwie mniejsze przegródki. To świetne schowki na drobną elektronikę i różne „przydasie”. Boczne części szafki to przestronne schowki przedzielone półką. Zmieścisz tam gry planszowe czy pokaźny zbiór czasopism.

  Otwarte półki przydadzą się na konsolę czy dekoder. Kable wygodnie przełożysz przez otwory wentylacyjne w tylnej ściance. Zapewniają one również odpowiednią cyrkulację powietrza, a tym samym właściwą eksploatację i dłuższą żywotność Twojego sprzętu.

  Już wiesz, co jest środku, a co z wyglądem szafki? Fronty z płyty MDF są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, a ich jasny odcień dąb artisan pasuje do najróżniejszych kolorów ścian, co ułatwia zmiany aranżacyjne. Całość uzupełniają elementy grafitowe – w kolorze tym są boki i wnętrze mebla. Na nowoczesny wygląd szafki wpływa też bezuchwytowy system otwierania.

  Sprawdź też inne elementy kolekcji Memphis – być może znajdziesz wśród nich meble, które będą pasować do Twojego salonu!

S545-RTV2D1S/5/19-GF/DASN-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
192
Wysokość:
53

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło