Komoda Ronse KOM3S

Komoda Ronse KOM3S

Ronse
S399-KOM3S-DSAJ/SZW-KPL01
szer.97,5 cm/ wys.90 cm/ gł.40,5 cm

379,00 zł
Brutto
Kolor
 • Komoda Ronse – 1, 2, 3… organizuj się!

  Wygodny i funkcjonalny salon to marzenie wielu z nas. Możesz je zrealizować z kolekcją Ronse, w której znajdziesz nie tylko typowo salonowe meble, ale również biurowe lub młodzieżowe. Stylowe meble oczarują Cię kolorystyką łączącą dąb i szarość oraz prostotą form.

  Masz dużo rzeczy z różnych kategorii? Przybory plastyczne, dokumenty, zeszyty i książki, ale też odzież  czy dekoracje sezonowe? Możesz je zorganizować w praktycznej komodzie Ronse, którą docenią ci, dla których ważny jest porządek. Jego utrzymanie ułatwi praktyczny podział wnętrza mebla.

  Komoda o wymiarach 97,5 x 90 cm posiada:

  - 3 szerokie szuflady, które wydzielają praktyczne miejsce do przechowywania mniejszych i większych rzeczy, od bielizny, ubrań, aż po dokumenty, kable i artykuły biurowe.

  Połączenie kolorystyczne dąb San Remo z widocznym usłojeniem i wnętrza mebla w kolorze szary wolfram, tworzy uniwersalną propozycję do każdego wnętrza. Z łatwością przełamiesz je kolorowymi tekstyliami i dodatkami. Atutem jest dwustronny cokół, którego kolor wybierzesz przed pierwszym montażem – dąb san remo czy ciemny szary wolfram?

  Komodę Ronse możesz ustawić solo lub w towarzystwie regału, biurka lub szafy. Indywidualną, funkcjonalną zabudowę stworzysz, wykorzystując pozostałe moduły dostępne w kolekcji.

S399-KOM3S-DSAJ/SZW-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło