Regał Weston REG2D2S

Regał Weston REG2D2S

Regały i półki
S483-REG2D2S-SOSTC/MTA-KPL01
szer.120 cm/ wys.150 cm/ gł.40 cm

879,00 zł
Brutto
Kolor
 • Regał Weston

  Urządzając pokój ucznia i studenta, nie może zabraknąć w nim praktycznego miejsca na niezbędne podręczniki, ćwiczenia, zeszyty i notatki. Takie stworzysz z pojemnym regałem Weston.

  Regał w stylu loftowym zaskoczy Cię pojemnością i praktycznie podzielonym wnętrzem, w którym znajdzie się miejsce na większe i mniejsze przedmioty codziennego użytku. Możesz w nim schować podręczniki, przybory plastyczne, segregatory z dokumentami lub zabawki.

  Regał posiada:

  - 3 otwarte przestrzenie na nagrody lub zabawki,

  - 2 praktyczne szuflady, które będą doskonałym organ zerem na bieliznę lub dokumenty,

  - 2 pojemne szafki, które zmieszczą większe przedmioty.

  Zwróć uwagę na pogrubiane boki i blaty oraz charakterystyczne, solidne uchwyty. Te elementy doskonale oddają styl loftowy. Na uwagę zasługuje też niebanalne połączenie frontów w kolorze sosna old style z korpusem w ciemnym odcieniu matera.

  Regał o wymiarach 120 x 40 x 150 cm jest dość masywny, dlatego może sprawdzić się w większym metrażu lub jako jeden z głównych mebli (obok łóżka, biurka i szafy) w mniejszym pokoju nastolatka.

  Regał Weston do pokoju młodzieżowego doskonale sprawdzi się w towarzystwie biurka, w sąsiedztwie szafy lub w niedalekiej odległości od łóżka.

S483-REG2D2S-SOSTC/MTA-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło