Łóżko piętrowe Nandu LOZ1S/90P

Łóżko piętrowe Nandu LOZ1S/90P

Łóżka
S441-LOZ1S/90P-BIP/DP-KPL02
szer.96,5 cm / wys.156,5 cm/ dł. 184,5 cm

1 749,00 zł
Brutto
Kolor
 • Nowoczesne, stylowe, przytulne i przestronne, takie powinny być pokoje naszych dzieci. Stwórz swoim latoroślom przestrzeń, która sprzyja rozwijaniu pasji. Nie może tu zabraknąć kolekcji młodzieżowej Nandu.

  Łóżko piętrowe Nandu sprawdzi się w pokoju o ograniczonym metrażu, w którym zamieszkuje dwójka dzieci. W ten sposób zyskujesz przestrzeń do zabawy i nauki.

  Górne łóżko jest zabezpieczone listwą, dzięki której Twoje dziecko nie spadnie. Wygodna drabinka i praktyczne uchwyty ułatwią wspinaczkę na górny poziom. Dodatkowa szuflada z 2 wydzielonymi przestrzeniami pomoże w przechowywaniu zapasowych pościeli do obu pięter.

  - Wybierz z naszej oferty dedykowany materac Sirra, który odpowie na potrzeby Twojego dziecka.

  Łóżko piętrowe posiada certyfikat, dzięki czemu są w pełni bezpieczne.

  Połączenie kolorystyczne korpusu biały połysk/dąb polski współgra z bazową kolorystyką frontów biały połysk. Szuflada na pościel została ozdobiona frontem w kolorze dąb nagano.

  Pokój rodzeństwa może być jeszcze bardziej funkcjonalny. To za sprawą łóżka Nandu, które możesz zestawić z innymi elementami kolekcji, tworząc tym samym przyjazną przestrzeń do nauki, zabawy i rozwoju.

S383-RTV2S-DWO/BIP

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło