Łóżko 90 Ronse LOZ/90

Łóżko 90 Ronse LOZ/90

S399-LOZ/90-DSAJ-KPL01
Cena: 383,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer.95 cm/ wys.74/40 cm/ dł.204,5 cm

 • Łóżko Ronse – strefa wypoczynku

  Salon, pokój młodzieżowy i domowe biuro – czy te pomieszczenia coś łączy? Tak! Możesz je jednolicie zabudować, wykorzystując kolekcję Ronse. Stylowe meble oczarują Cię kolorystyką łączącą dąb i szarość oraz prostotą form.

  Dzień dobiega końca i najwyższy czas zanurzyć się w pościeli? Przygotuj swojemu dziecku iście królewski wypoczynek. Ustaw pod ścianą lub w centralnej części pokoju duże łóżko młodzieżowe Ronse. Praktyczne wezgłowie zabezpieczy poduszkę przed zsunięciem w czasie snu.

  Łóżko z powierzchnią spania równą 90 x 200 cm to idealne miejsce dla dziecka i nastolatka. Aby było komfortowe musisz uzupełnić je o stelaż i wygodny materac, dopasowany do wagi i preferencji Twojego dziecka.

  W kolekcji znajdziesz też praktyczną szufladę na pościel, którą możesz wypełnić kocami, zabawkami lub ubraniami i wsunąć pod łóżko.

  Połączenie kolorystyczne dąb San Remo z widocznym usłojeniem i wnętrza mebla w kolorze szary wolfram, tworzy uniwersalną propozycję do każdego wnętrza. Z łatwością przełamiesz je kolorowymi tekstyliami i dodatkami.

  Łóżko Ronse nie może pozostać osamotnione, dlatego dobierz do niego pozostałe elementy z kolekcji. W ten sposób stworzysz spójną stylistycznie, ale przede wszystkim funkcjonalną zabudowę.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany w naszym magazynie.

S399-LOZ/90-DSAJ-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło