Łóżko 160 Kassel LOZ/160/A

Łóżko 160 Kassel LOZ/160/A

L99-LOZ/160/A-DMON/DCA-KPL01
Cena: 1 789,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer. 165-265 cm / dł. 206 cm / wys. 42-98,5 cm

Łóżko Kassel A – bazowa sypialnia

Nowoczesna sypialnia jest w zasięgu Twojej ręki. Kolekcja Kassel stanowi połączenie prostoty formy i funkcjonalności, która ułatwia codzienność.

- Podaruj sobie spokojne poranki i komfortowe noce stawiając w sercu sypialni łóżko Kassel. Szerokie, dwuosobowe łóżko (160x200 cm) to idealne miejsce wypoczynku. Dobierz odpowiedni stelaż i materac, według własnych preferencji. Zintegrowane szafki nocne z podręczną szufladą to miejsce na drobiazgi.

- Wysokie, tapicerowane wezgłowie stanowi efektowną ozdobę mebla, zabezpiecza poduszkę przed spadaniem, a Tobie zapewni stabilne oparcie podczas wieczornego czytania. Wówczas docenisz oświetlenie LED przy łóżku, które włączysz za pomocą panelu dotykowego.

- Korpus w kolorze dąb monastery przełamany jest tapicerowanym obiciem wezgłowia w kolorze czarnym. W ciemnej tonacji są także fronty szuflad w kolorze dąb czarny.

- Rolę budzika pełni telefon? Nowoczesne łóżko jest wyposażone w gniazda USB, dzięki czemu możesz podłączyć telefon do ładowarki i mieć go pod ręką.

- Zestawiając łóżko Kassel z szafą, komodą i półką stworzysz wymarzoną i ergonomiczną przestrzeń sypialni.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany.

Dane produktu

Długość:
206
Szerokość [cm]:
265
Wysokość:
99
Długość powierzchni spania:
200
Szerokość powierzchni spania:
160
L99-LOZ/160/A-DMON/DCA-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło