Łóżko 160 Hesen LOZ1S/160

Łóżko 160 Hesen LOZ1S/160

S515-LOZ1S/160-GF/DASN-KPL01
Cena: 799,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

szer. 174 cm / dł. 210 cm / wys. 95.5 cm

Łóżko Hesen – wymarzona strefa nocnego odpoczynku

Stonowane kolory i łagodność brył nie muszą skazywać wnętrza na nudę! Przekonasz się o tym z kolekcją Hesen charakteryzującą się prostymi konstrukcjami i subtelnym wybarwieniem.

Sypialnia to ostoja Twojej prywatności i zarazem najbardziej wymagająca część domu. Zadbaj o to, by była pełna wygód, dzięki którym odpoczniesz po trudach dnia i znajdziesz wytchnienie zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Aby w pełni wyposażyć swoje królestwo nocnego relaksu, sięgnij po łóżko Hesen – najważniejszy element tej układanki.

Wygodne dwuosobowe łóżko o wymiarach 174 × 210 cm wyposażone jest w wezgłowia, dzięki którym kołdra i poduszki będą zawsze na swoim miejscu. Wysokie wezgłowie posłuży Ci też za wygodne oparcie, gdy oddasz się wciągającej wieczornej lekturze. Powierzchnia łóżka umożliwia komfortowy wypoczynek dwóm dorosłym osobom, ale sprawdzi się również wtedy, gdy nocą zawędrują do niego Twoje maluchy.

Zwróć uwagę na interesujące wybarwienie mebla. Bryłę w kolorze grafit uzupełniają górne listwy w wybarwieniu dąb artisan. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusu modrzew sibiu jasny i listwy w kolorze sosna larico. Dodatkowo łóżko ozdabiają delikatne linie frezów.

Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji sypialni, pokoju dziennego lub innych pomieszczeń. Poznaj więcej modułów z kolekcji Hesen.

Produkt jest profesjonalnie przygotowywany do wysyłki i starannie przechowywany.

Dane produktu

Długość:
210
Szerokość [cm]:
174
Wysokość:
96
Długość powierzchni spania:
200
Szerokość powierzchni spania:
160
S515-LOZ1S/160-GF/DASN-KPL01

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło