Komoda Assen KOM1W2D2S/9/15

Komoda Assen KOM1W2D2S/9/15

Komody
S513-KOM1W2D2S/9/15-BI/BIP-KPL01

szer. 150 cm / wys. 93 cm / gł. 44 cm

949,00 zł
Brutto
Kolor

Komoda Assen – połączenie przechowywania i ekspozycji

Nowoczesny salon to idealne otoczenie dla kolekcji Assen. Proste bryły, błyszczące fronty oraz kontrastujące wybarwienie bieli i czerni zachwycą miłośników ponadczasowych, eleganckich elementów wyposażenia wnętrz.

Dokumenty, rachunki, zapasowe baterie, ozdobne wstążki, obrusy… w komodzie Assen możesz przechowywać to, czego najbardziej potrzebujesz. Posłużą Ci do tego 2 szafki i 2 podręczne szuflady. Za przeszklonym frontem warto wyeksponować dekoracyjny wazon lub figurki ceramiczne, które przywiozłeś z ostatniej podróży. Przestronny blat to też dobre miejsce na prezentacje pamiątek rodzinnych, takich jak zdjęcia i obrazy.

Możesz wyeksponować zawartość komody, odpowiednio ją podświetlając LED (opcja).

Fronty w kolorze biały wysoki połysk zostały dopełnione korpusem w wybarwieniu biały połysk. Przełamaniem są czarne listwy dookoła frontu ze szkła hartowanego.

Akcesoria z cichym domykiem, prowadnice z pełnym wysuwem oraz proste, czarne uchwyty ułatwiają dostęp do zawartości mebla, a jednocześnie zapobiegają nagminnemu trzaskaniu frontów.

Komodę Assen możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji. Dobierz szafkę RTV, wysoką witrynę, wiszące regały i ciesz się spójną i praktyczną zabudową wnętrza.

S513-KOM1W2D2S/9/15-BI/BIP-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
150
Wysokość:
93
Głębokość:
44

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło