Sofa Angie IV Lux 3DL

Sofa Angie IV Lux 3DL

Kanapy i sofy
FL13-SO3-ANGIE-LX_3DL-G2-FANCY_90

szer. 231 cm / wys. 89 cm / gł. 95 cm

2 299,00 zł
Brutto
Tkanina
 • Szukasz wygodnej kanapy z funkcją spania? Cenisz uniwersalny design? Dobrą propozycją będzie rozkładana sofa Angie. Z jednej strony mamy tu prostą formę, która współgra z wieloma stylami wnętrzarskimi, z drugiej ozdobne pikowania dodające sofie elegancji.

  Trzyosobowa sofa Angie pasuje zarówno do salonu, jak i pokoju młodzieżowego. Ma wymiary 231 × 95 cm, więc nie zajmuje dużo przestrzeni – sprawdzi się też w mniejszym metrażu. W ciągu dnia posłuży jako komfortowe siedzisko, a nocą w kilka chwil zmienisz ją w przestronne łóżko o powierzchni spania wynoszącej 150 × 196 cm. Spokojnie wyśpią się tu dwie osoby. Wysoki standard nocnego wypoczynku gwarantują sprężyny bonellowe i pianka w siedzisku i materacu. Jednorodna płaszczyzna daje odpowiednie podparcie całej sylwetce.

  Na efektowny wygląd mebla wpływa dekoracyjne pikowanie na przodzie i poduszkach oparciowych. Poduchy mają wypełnienie z silikonu i pianki, dzięki czemu są odpowiednio miękkie i sprężyste. Przyjemnie jest się o nie oprzeć, na przykład podczas oglądania filmu. Dodatkowy atut stanowi równa powierzchnia podłokietników.

  Nowoczesna kanapa o minimalistycznej formie stanowi dobry sposób na ponadczasową aranżację. Możesz uzupełnić ją dekoracyjnymi poduszkami, całkowicie odmieniając jej styl.


  Cechy szczególne mebla:

  ·      Sprawnie i lekko działający mechanizm rozkładania

  ·      Równa powierzchnia spania – komfort wypoczynku

  ·      Pojemniki na pościel – zwiększona możliwość przechowywania

  ·      Łatwy dostęp do pojemnika

FL13-SO3-ANGIE-LX_3DL-G2-FANCY_90

Dane produktu

Szerokość [cm]:
231
Wysokość:
89
Głębokość:
95
Długość powierzchni spania:
196
Szerokość powierzchni spania:
150
Funkcja spania:
z funkcją spania
Pojemnik na pościel:
z pojemnikiem na pościel

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło