Witryna Ostia REG1D1W2S/15/10

Witryna Ostia REG1D1W2S/15/10

Home
S467-REG1D1W2S/15/10-DASN/CABL-KPL01

szer. 100.5 cm / wys. 143.5 cm / gł. 42 cm

1 059,00 zł
Brutto
Kolor

Witryna Ostia – eksponuj się na nowo

Wyjątkowa, praktyczna, efektowna – taka będzie zabudowa wnętrza z kolekcją Ostia, wpisująca się w styl solidny. Linia zachwyca ponadczasową stylistyką, pogrubianymi bokami, ozdobną listwą i oświetleniem LED. Wiele różnorodnych brył pozwoli Ci urządzić salon, jadalnię i sypialnię.

Witryna Ostia to nieoceniona pomoc przy prezentacji rodzinnych skarbów. Książki i pamiątki z podróży możesz ustawić na 2 otwartych półkach. Dokumenty, sezonowe ozdoby i inne szpargały możesz schować za pełnym frontem lub 2 szufladach. Za przeszklonym frontem witryny możesz ustawić kilka wazonów, świec lub figurek ceramicznych.

Ciekawy innych atutów witryny w stylu solidnym? Pogrubiane boki i stonowana kolorystyka w kolorze dąb artisan. Przełamaniem jest ozdobna listwa w kolorze spalona deska oraz oświetlające ją oświetlenie LED. Czarna podstawa dodaje charakteru, podobnie jak lekko przydymione szkło w kolorze antisol brown. Dodatkowym oświetleniem witryny jest lampa LED SQUERE montowana do blatu górnego (opcja).

Wygodne otwieranie zapewniają poręczne czarne uchwyty oraz prowadnice z cichym domykiem.

Witrynę z szufladami Ostia możesz ustawić w towarzystwie komody, stołu, szafki RTV i półki. Sprawdź inne elementy kolekcji, z udziałem których możesz stworzyć wyjątkową i spójną zabudowę salonu.

S467-REG1D1W2S/15/10-DASN/CABL-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
101
Wysokość:
144
Głębokość:
42

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło