Witryna Loksa REG2D1W2S

Witryna Loksa REG2D1W2S

Home
S455-REG2D1W2S-APW-KPL01

szer. 160 cm / wys. 134.5 cm / gł. 42.5 cm


919,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

Witryna Loksa – salonowy must have

Kolekcja Loksa wpisuje się w styl skandynawski dzięki frontom typu ramiak, solidnym uchwytom, prostej stylistyce mebli i ich stonowanemu wybarwieniu. To wszystko sprawia, że wnętrze zyska świeżą aranżację i niezwykle praktycznie zagospodarowaną przestrzeń.

Witryna Loksa to idealny mebel do przechowywania, choć sprawdzi się również w ekspozycji. Potrzebne rzeczy możesz schować w dwóch zewnętrznych szafkach, a organizację przedmiotów ułatwią liczne półki. Dwie kompaktowe szuflady to doskonałe miejsce na paszporty, ładowarki lub zapas podgrzewaczy.

Zadbaj o odpowiednie podkreślenie zawartości witryny za pomocą klipsa diodowego. Oświetlenie witryny sprawdzi się również wieczorem, gdy zechcesz stworzyć wyjątkowy nastrój we wnętrzu.

Blat w kolorze dąb grandson kontrastuje z korpusem i frontami w kolorze sosna andersen biała. Fronty zdobią ramy oraz stylowe uchwyty.

Niska witryna z szufladami to sprawdzony element salonu. Dzięki swojej budowie możesz ją ustawić zarówno w aranżacjach skandynawskich, tradycyjnych, jak i angielskich.

S455-REG2D1W2S-APW-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
160
Wysokość:
135
Głębokość:
43

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło