Szafa 78 Nuis SZFN1D

Szafa 78 Nuis SZFN1D

Home
S396-SZFN1D-DWO/BIP-KPL01

wys. 197.5 cm / szer. 78 cm / gł. 78.5 cm

889,00 zł
Brutto
Kolor

Szafa narożna Nuis – praktyczne zagospodarowanie naroża

Urządzasz pokój swojego dziecka? Zanim się spostrzegłeś wyrosło z baloników, pluszaków i motylków? Czas przygotować wnętrze, które będzie ponadczasową bazą dla zmieniających się trendów, którym poddają się nastolatki. Kolekcja Nuis pozwoli Ci stworzyć funkcjonalną i stylową zabudowę pokoju młodzieżowego.

Pokój młodzieżowy to składzik na zabawki, gry planszowe, ubrania i podręczniki. Jak to wszystko zmieścić?! Z pomocą przychodzi pojemna szafa narożna Nuis. Praktycznie powielone wnętrze na część z praktycznymi półkami oraz tę z drążkiem na wieszaki. W ten sposób każda część odzieży znajdzie swoje miejsce. Wolną przestrzeń na dole szafy możesz przeznaczyć na obuwie, walizkę lub plecak.

Korpus w kolorze dąb wotan kontrastuje z lakierowanymi frontami w kolorze biały lustrzany połysk. Ich ozdobą jest listwa w 2 kolorach do wyboru: biała lub dąb wotan.

Szafa o wymiarach 78 x 197,5 cm sprawdzi się nawet w niewielkim wnętrzu, tworząc pojemne miejsce do przechowywania ubrań.

Szafę narożną Nuis postaw w dotychczas niezagospodarowanym narożniku. Dopełnij ją regałem, biurkiem i innymi elementami kolekcji, i stwórz funkcjonalną zabudowę pokoju dla nastolatka.

S396-SZFN1D-DWO/BIP-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
78
Wysokość:
198
Głębokość:
79

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło