Regał Lara REG2S

Regał Lara REG2S

Home
S463-REG2S-JBE-KPL01

szer. 60 cm / wys. 197,5 cm / gł. 40 cm

669,00 zł
Brutto
Kolor
  • Podczas aranżacji pokoju młodzieżowego prostota formy, wysoka funkcjonalność i zachwycająca estetyka ma niebanalne znaczenie. To właśnie nastolatkowie lubią podkreślać swój charakter, dlatego pokochają oryginalne akcenty w meblach z kolekcji Lara.

    Regał Lara sprawdzi się w roli domowej biblioteczki, w której nie może zabraknąć podręczników szkolnych, słowników i aktualnych lektur szkolnych. Na mniejszych półkach można ułożyć drobiazgi, takie jak świece, figurki ceramiczne lub nagrody zdobyte na licznych konkursach.

    Zachwycające wybarwienie jesion Belarus wprowadzi do wnętrza odrobine natury – odzwierciedla naturalne usłojenie drewna. Ozdobą są czarne aplikacje na krawędziach oraz praktyczne, czarne uchwyty.

    Prowadnice z cichym domykiem dociągają front do korpusu i łączą je niemal bezszelestnie. Dzięki temu użytkowania mebla na co dzień jest bardziej komfortowe.

    Otwarty regał Lara możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji młodzieżowej, dzięki czemu stworzysz funkcjonalną i estetyczną zabudowę pokoju nastolatka.

S463-REG2S-JBE-KPL01

Dane produktu

Szerokość [cm]:
60
Wysokość:
198
Głębokość:
40

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło