Szafka rtv Fun Plus RTV2S/5/14

Szafka rtv Fun Plus RTV2S/5/14

Fun Plus
S246-RTV2S/5/14-BI/DWO-KPL01
szer. 140 cm / wys. 51 cm / gł. 47 cm

519,00 zł
Brutto
Kolor
  • W deszczowe popołudnie wyjątkowo miło jest wygodnie rozsiąść się na kanapie i obejrzeć dobry film. By wszyscy domownicy mogli w pełni skupić się na obrazie, zadbaj o uporządkowaną przestrzeń wokół telewizora. Z pomocą szafki RTV Fun Plus będzie to czysta przyjemność.

    Sprzęt umieścisz na otwartej półce bezpośrednio pod blatem. Szafka pod telewizor to również 2 pojemne szuflady na najrozmaitsze drobiazgi – czasopisma, ładowarki, kable, baterie.

    Blat w ciepłym kolorze drewna doda wnętrzu przytulności i jest łatwy w czyszczeniu. Z kolei fronty z płyty MDF w kolorze biały mat będą uniwersalną bazą dla pozostałych mebli w salonie. Minimalistyczne uchwyty w kolorze nikiel mat ułatwiają wygodne korzystanie z szafki. Kropkę nad i stanowi system cichego domyku, dzięki któremu unikniesz przypadkowego trzaśnięcia szufladą.

    Szafka RTV o wymiarach 140 × 51 cm pomieści telewizor i kilka dekoracji. Dobrze prezentuje się również wtedy, gdy ekran powieszony jest na ścianie. Stylowym uzupełnieniem strefy telewizyjnej będzie półka albo witryna z kolekcji Fun Plus. Sprawdź też pozostałe meble, które umożliwiają stworzenie spójnej, nowoczesnej i zachwycającej zabudowy pokoju dziennego.

S383-RTV2S-DWO/BIP

Dane produktu

Szerokość [cm]:
140
Wysokość:
51
Głębokość:
47

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło