Regulamin

  1. Czas dostawy to  z reguły 7 dni roboczych . W niektórych przypadkach ( opisanych na kartach produktu może wynosić 10 dni roboczych lub więcej).
  2. Termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu, kiedy ustalone zostaną wszystkie szczegóły zamówienia: forma płatności, kolorystyka, numeru telefonów oraz dane teleadresowe nabywcy.
  3. Wszystkie towary są nowe i posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta.
  4. Dostawa odbywa się zawsze transportem zbiorowym co pozwala nam przygotować Państwu ofertę tak atrakcyjną cenowo. Wozimy przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 6:00 do 23:00. Jednak samą godzinę staramy się ustalić na dzień przed dostawą. Później kierowca potwierdza jeszcze z trasy godzinę przybycia.
  5. Koszt transportu obejmuje dostarczenie mebli pod wskazany adres. Kierowca nie ma obowiązku ich wnoszenia.
  6. Proszę sprawdzić czy dostarczone paczki nie noszą znaków uszkodzeń oraz podpisać protokół kierowcy bądź kurierowi.
  7. W razie jakichkolwiek podejrzeń o stan towaru proszę otworzyć dostarczone paczki i w przypadku uszkodzenia spisać stosowny protokół z kurierem.
  8. Jest możliwy osobisty odbiór towaru z siedziby naszej firmy w Kępnie przy ulicy Poznańskiej 7a. Pracujemy w godzinach pon.-pt  9.00 do 17.00 w soboty od 9.00 do 13.00.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania całości lub części opisu, grafiki i/lub kodu źródłowego. W przypadku nie zastosowania się do zakazu zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

 

USTAWA O PRAWACH AUTORSKICH:


Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994/24/83) za naruszanie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez naszej zgody grozi grzywną oraz karą pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).